Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "poza"

Pozat që (s’)duhet t’i merrni para kamerës

Pozat që (s’)duhet t’i merrni para kamerës

Ditët e sotme, pozimi para kamerës së telefonit apo aparatit fotografik është një ritual i përditshëm. Dalim apo nuk dalim mirë, mjafton të marrim shumë pëlqime në rrjetet sociale. Element

Lexo me Shume