Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "posta"

Alarm për bombë në Tiranë

Alarm për bombë në Tiranë

  Menjëherë pas përfundimit të ndeshjes Shqipëri-Francë në Euro 2016, është raportuar për një valixhe të dyshimtë në zonën përballë postës nr 8 në Tiranë dhe dyshohet se në të

Lexo me Shume