Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Portreti"

Diplomati sirian “fsheh” presidentin Assad. Ja se ku…

    Diplomati sirian “fsheh” presidentin Assad. Ja se ku…

Diplomati i lartë sirian Faisal Mekdad, ka tërhequr vëmendjen e fotografit të “Associated Press” me orën e tij të argjendit, ku binte në sy portreti i vogël por i pagabueshëm

Lexo me Shume