Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "“Portokalli”"

Aktori i “Portokalli”-së i jep fund beqarisë

Aktori i “Portokalli”-së i jep fund beqarisë

  Aktori i njohur për rolin e Betim Spërdhimës në spektaklin e humorit “Portokalli”, Rezart Veleshnja, i ka dhënë fund beqarisë ditën e djeshme. Lajmi është bërë i ditur nga

Lexo me Shume

(Ekskluzive) Florjan Binaj, baba për herë të dytë!

    (Ekskluzive) Florjan Binaj, baba për herë të dytë!

Polici i famshëm i “Portokalli”-së ka një arsye më shumë për të qënë i lumtur. Ai do të bëhet baba për herë të dytë. Ka qenë vet aktori Florjan Binaj

Lexo me Shume