Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "portier"

Ofertë zyrtare për Etrit Berishën, pritet t’i bashkohet Palermos

    Ofertë zyrtare për Etrit Berishën, pritet t’i bashkohet Palermos

Portieri i kuqezinjve, Etrit Berisha, pritet që t’i bashkohet skuadrës së Palermos në sezonin e ri futbollistik. E përditshmja sportive italiane “Tuttosport” bën me dije se klubi i Palermos i

Lexo me Shume