Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "portale"

Olti Curri kritikon Zhejin, Bushatin, Fevziun etj: “Hiqeni si CNN.com, por ngjani me tullumbaci.al”

    Olti Curri kritikon Zhejin, Bushatin, Fevziun etj: “Hiqeni si CNN.com, por ngjani me tullumbaci.al”

I ftuari i puntatës së kaluar të emisionit “da’SARA”, ishte blogger-i i njohur Olti Curri, i cili foli për problemet shqetësuese të mediave sociale dhe portaleve. Ai u pyet nga

Lexo me Shume