Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Port"

Durrës, bllokohet transporti i mallrave prej një jave

    Durrës, bllokohet transporti i mallrave prej një jave

Një situatë e rëndë është shënuar në portin e Durrësit ku anija “Aziatik Liberty”, e ngarkuar me kontenierë, ka qëndruar për tri ditë e bllokuar në radë, duke pritur të

Lexo me Shume

Heroina në portin e Durrësit, arrestohet punonjësi i agjencisë së udhëtimit

    Heroina në portin e Durrësit, arrestohet punonjësi i agjencisë së udhëtimit

Policia e Durrësit ka zbardhur rastin e fundit të sasisë së drogës të sekuestruar në portin e qytetit. Bëhet fjalë për sekuestrimin e 5.5 kg heroinë që u gjet dhe

Lexo me Shume

(FOTO) 20 kg kanabis në një pasqyrë, pranga drejtuesit të mjetit

    (FOTO) 20 kg kanabis në një pasqyrë, pranga drejtuesit të mjetit

Policia e Durrësit ka sekuestruar 20 kg lëndë narkotike “Cannabis sativa”, sasi që ishte fshehur brenda një pasqyre në formë tallazhi gjatë kontrollit të ushtruar në port. Burime zyrtare të

Lexo me Shume