Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Porno"

(Video) Sa skena seksi mund të xhirohen në një ditë? Pornostaret rrëfejnë…

    (Video) Sa skena seksi mund të xhirohen në një ditë? Pornostaret rrëfejnë…

Kush më shumë e kush më pak, thuajse të gjithëve u ka rastisur të shohin filma pornografikë. E ndërsa shikuesit marrin kënaqësinë që u nevojitet, nuk mund të themi të

Lexo me Shume

Reagon Rocco Siffredi: Penisi? Tabuja e fundit…

    Reagon Rocco Siffredi: Penisi? Tabuja e fundit…

Ai ka qenë pjesë e më shumë se 1700 filmave porno gjatë gjithë karrierës si aktor, ama nudoja e tij vazhdon të shkaktojë skandal! Pas ‘gjyqit’ që ju bë nga

Lexo me Shume

Rocco Siffredi, nudo në revistën franceze. Irritohen lexuesit

    Rocco Siffredi, nudo në revistën franceze. Irritohen lexuesit

“Tërbohen” lexuesit e “M” , suplementit të gazetës “Le Monde”, që ka menduar t’i dedikojë kopertinën dhe një hapësirë jo të vogël në brendësi producentit të filmave porno, Rocco Siffredi.

Lexo me Shume

Susan Sarandon, fituesja e çmimit “Oscar” së shpejti në pornografi

    Susan Sarandon, fituesja e çmimit “Oscar” së shpejti në pornografi

Fituesja e çmimit “Oscar” është shprehur në Festivalin e Filmit në Kanë se po konsideron përfshirjen e saj në industrinë e pornos, për të krijuar filma të cilët pasqyrojnë këndvështrimin

Lexo me Shume

Korea e Veriut: Do të arrestohet çdokush që flet për seksin apo shikon porno

    Korea e Veriut: Do të arrestohet çdokush që flet për seksin apo shikon porno

Nëse do të kapeni në Korenë e Veriut duke parë porno apo të flisni për seksin nëpër tryeza miqsh, gjasat janë që ju do të arrestoheni si të burgosur politik.

Lexo me Shume

PornHub zbulon “sekretet”. Ja cilat kategori të pornos pëlqejnë femrat!

    PornHub zbulon “sekretet”. Ja cilat kategori të pornos pëlqejnë femrat!

Me siguri e dini se edhe femrat shohin filma porno, apo jo? Për ta vërtetuar këtë, një nga faqet më të mëdha britanike ose, siç quhet ndryshe, Youtube i pornos

Lexo me Shume