Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Popstar"

Madonna pajtohet me djalin e saj

    Madonna pajtohet me djalin e saj

Më në fund, këngëtarja Madonna pajtohet me djalin e saj Rocco. 57-vjeçarja e ka treguar këtë gjë nëpërmjet një postimi në profilin e saj në Instagram, ku në foton ku

Lexo me Shume