Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "poni"

Poni: Ja pse nuk i rezistova dot Instagram-it…

    Poni: Ja pse nuk i rezistova dot Instagram-it…

Llogarisë në Instagram duket se nuk i ka rezistuar edhe këngëtarja e muzikës folk, Poni. Ajo nuk është një përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale, por nuk ka ngurruar të

Lexo me Shume