Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "polumbare"

Korçë, gjenden në kënetë trupat e pajetë të dy të rinjve

    Korçë, gjenden në kënetë trupat e pajetë të dy të rinjve

Disa orë pas zhdukjes së dy të rinjve, të cilët u futën në kënetë për t’u larë, kanë mbërritur në vendngjarje polumbarët. Vetëm pas pak minutash kërkim, ata kanë gjetur

Lexo me Shume