Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Polumbar"

27-vjeçari i mbytur në Vjosë, gjendet pas 4 orësh trupi i pajetë

    27-vjeçari i mbytur në Vjosë, gjendet pas 4 orësh trupi i pajetë

Një i ri 27-vjeçar u mbyt mesditën e sotme në lumin e Vjosës, në fshatin Novoselë. Burime të policisë bëjnë me dije se kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, ku kanë

Lexo me Shume

Shkopet, nxirret nga liqeni makina e tretë

    Shkopet, nxirret nga liqeni makina e tretë

Polumbarët kanë mundur të nxjerrin një tjetër makinë nga liqeni i Shkopetit në Mat. Mësohet se është nxjerrë nga uji makinën tip “Benz” me targa AA587CP. Burime të policisë shprehen

Lexo me Shume