Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Policia e Tiranes"

Të shtëna me armë zjarri në afërsi të DPP-së, një i plagosur

    Të shtëna me armë zjarri në afërsi të DPP-së, një i plagosur

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në rrugën “Gjergj Fishta” në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme, në afërsi të Drejtorisë

Lexo me Shume

Po bënin gara me shpejtësi të madhe, ndalohen 9 drejtues automjetesh në Tiranë

    Po bënin gara me shpejtësi të madhe, ndalohen 9 drejtues automjetesh në Tiranë

Nga Anduena Llabani Shërbimet e qarkullimit rrugor, në bashkëpunim edhe me shërbimet e rendit, kanë shoqëruar në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë së Tiranës 9 drejtues automjetesh të tipeve

Lexo me Shume

Përplasje me armë në Tiranë, arrestohen dy shtetas dhe shpallen në kërkim dy të tjerë

    Përplasje me armë në Tiranë, arrestohen dy shtetas dhe shpallen në kërkim dy të tjerë

Nga Anduena Llabani Policia e Tiranës ka vënë në pranga dy shtetas dhe ka shpallur në kërkim dy të tjerë. Shkak është bërë një situatë e ndodhur një ditë më

Lexo me Shume

(Ekskluzive) Fishekzjarrët pas mesnate, Policia: S’ka ankesa. Banorët: Ngjasojnë me krisma armësh

    (Ekskluzive) Fishekzjarrët pas mesnate, Policia: S’ka ankesa. Banorët: Ngjasojnë me krisma armësh

Tregtimi i çdo lloj lënde plasëse dhe aq më tepër shpërthimi i tyre pas mesnate mbeten ende një shqetësim i vazhdueshëm. Banorëve të kryeqytetit i bie të hasin shpesh me

Lexo me Shume

130 automjete luksoze në “sitën” e policisë, 6 prej tyre të vjedhura

    130 automjete luksoze në “sitën” e policisë, 6 prej tyre të vjedhura

Prej nisjes së aksionit të kontrollit prej disa ditësh, 130 mjete luksoze kanë kaluar në “sitën” e Policisë së Tiranës. Nga burime të uniformave blu, është zbuluar se për gjashtë

Lexo me Shume

100,000€ gjobë biznesmenit, “Lundra” prangos 3 persona

    100,000€ gjobë biznesmenit, “Lundra” prangos 3 persona

Në kuadër të operacionit të koduar “Lundra” është kryer arrestimi i tre shtetasve, të akuzuar për vepra të ndryshme penale.  Burime të Policisë së Tiranës kanë bërë me dije se

Lexo me Shume