Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Policia e Shkodres"

Ndeshja Shqipëri-Spanjë, policia publikon planin e masave

    Ndeshja Shqipëri-Spanjë, policia publikon planin e masave

Në orën 20:45 të mbrëmjes të së dielës, në stadiumin Loro Boriçi, do të zhvillohet ndeshja Shqipëri-Spanjë, e vlefshme për “Rusia 2018”. Me qëllim mbarëvajtjen e kësaj ndeshje, janë marrë

Lexo me Shume