Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Policia e Kosoves"

Aksidenti i Ermal Mamaqit, reagon Policia e Kosovës: Nuk ishte shkak mungesa e sinjalistikës

    Aksidenti i Ermal Mamaqit, reagon Policia e Kosovës: Nuk ishte shkak mungesa e sinjalistikës

Një ditë pas lajmit se këngëtari dhe moderatori Ermal Mamaqi ishte aksidentuar në aksin Ferizaj-Shkup, ku sipas tij shkak ishte bërë mungesa e sinjalistikës rrugore, ka reaguar Policia e Kosovës.

Lexo me Shume