Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Policia e Durresit"

Sulm me armë në Durrës, dy të plagosur. Policia: S’kishim dijeni për lirimin e Skonjës

    Sulm me armë në Durrës, dy të plagosur. Policia: S’kishim dijeni për lirimin e Skonjës

Një sulm me armë zjarri është shënuar mbrëmjen e djeshme në Durrës, në afërsi të stadiumit. Si pasojë e të shtënave me armë kanë mbetur të plagosur dy persona, të

Lexo me Shume