Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Policia Bashkiake"

Tiranë, policia gjen një fëmijë të braktisur në koshin e plehrave

    Tiranë, policia gjen një fëmijë të braktisur në koshin e plehrave

Një fëmijë i braktisur është gjetur ditën e sotme pranë një koshi plehrash në kryeqytet. Mësohet se efektivë të Policisë Bashkiake e kanë gjetur fëmijën rreth 2 vjeç të braktisur

Lexo me Shume

Goditën punonjësit e policisë, katër të arrestuar

    Goditën punonjësit e policisë, katër të arrestuar

Katër persona janë vënë në prangat e policisë pas dhunës së ushtruar ndaj efektivëve të Policisë Bashkiake të Tiranës. Ngjarja ka ndodhur teksa policët ishin duke kryer detyrën për lirimin

Lexo me Shume

(Video) Policët në Fier dhunojnë shitësin ambulant, i flakin mallin me shqelma

    (Video) Policët në Fier dhunojnë shitësin ambulant, i flakin mallin me shqelma

Disa policë bashkiakë në qytetin e Fierit, të cilët justifikojnë veprimet e tyre me “fuqinë” që posti u jep, kanë dhunuar dhe ofenduar një shitës ambulant në rrugë. Gjithçka ka

Lexo me Shume