Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Pogradec"

Vdekja e foshnjës në Pogradec, shefi i pavijonit: Pati infeksion në lëkurë

    Vdekja e foshnjës në Pogradec, shefi i pavijonit: Pati infeksion në lëkurë

Pas akuzave të prindërve për vdekjen e foshnjës së tyre të porsalindur në maternitetin e Pogradecit, ka reaguar shefi i pavijonit të këtij materniteti, Ilia Gusho. Në deklaratën e tij,

Lexo me Shume

Vdes foshnja 4 ditëshe në Pogradec, familjarët akuzojnë mjekët

    Vdes foshnja 4 ditëshe në Pogradec, familjarët akuzojnë mjekët

Një foshnje nga Pogradeci ka ndërruar jetë katër ditë pasi kishte lindur. Foshnja e çiftit Agron dhe Suela Hyka nga fshati Buzaishte lindi në maternitetin e Pogradecit para katër ditësh

Lexo me Shume

Vrasja në Pogradec, dy të rinjtë persona me precedentë penalë. Autori: Bënte si epror

    Vrasja në Pogradec, dy të rinjtë persona me precedentë penalë. Autori: Bënte si epror

Dy ditë pas vrasjes së 17-vjeçarit Fabio Hila në Pogradec, detaje të reja janë zbardhur lidhur me këtë ngjarje. Mësohet se dy të rinjtë, që dyshohet se kishin njohje mes

Lexo me Shume

Pogradec, zhduken dy adoleshente dhe fqinja e tyre

    Pogradec, zhduken dy adoleshente dhe fqinja e tyre

Dy adoleshente së bashku me fqinjën e tyre bashkëmoshatare, banuese në Pogradec, janë zhdukur pa lënë gjurmë. Ka qenë babai i dy të miturave, shtetasi me iniciale B. Ç., 45 vjeç,

Lexo me Shume

Aksident në Pogradec, humb jetën 23-vjeçarja

    Aksident në Pogradec, humb jetën 23-vjeçarja

Një aksident tragjik me pasojë vdekjen është shënuar orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin Pogradec-Korçë, ku ka humbur jetën 23-vjeçarja F. Q. banuese në Vlorë. Mësohet se

Lexo me Shume