Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "plazh"

A kishit menduar ndonjëherë që kremin kundër diellit mund ta pinit?

    A kishit menduar ndonjëherë që kremin kundër diellit mund ta pinit?

Nëse ka diçka që na bën t’i urrejmë ditët me diell pranë detit është djegia e lëkurës nga rrezet e nxehta. Për këtë na vijnë në ndihmë kremrat kundër diellit,

Lexo me Shume