Blitz

Tag "Playboy"

Njihuni me pronarin më të ri të vilës “PlayBoy”

    Njihuni me pronarin më të ri të vilës “PlayBoy”

  Një nga vilat më të famshme në planet, “The PlayBoy Mansion”, tashmë ka një pronar të ri. “The New York Times” tregon se pronari i vilës është një 32-vjeçar

Read Full Article

SHBA – Luftë pornos, “McDonald’s” dhe “Starbucks” limitojnë aksesin në internet

    SHBA – Luftë pornos, “McDonald’s” dhe “Starbucks” limitojnë aksesin në internet

Deri para pak ditësh, klientët e kompanive të mëdha “Starbucks” dhe “McDonald’s” mund të hynin, të uleshin e të shijonin lirisht në këto ambiente aksesin në internet. Por nga sot,

Read Full Article

Flet djali i Hugh Hefner: Si është të rritesh në shtëpinë e Playboy-t…

    Flet djali i Hugh Hefner: Si është të rritesh në shtëpinë e Playboy-t…

Të gjithë e kemi vrarë mendjen dhe jemi bërë kuriozë të dimë se si është të jetosh në vilën e famshme të “PlayBoy”.  Të gjithë këtë kuriozitet na e heq

Read Full Article

“Playboy” në shtëpinë e Kardashianëve për Pashkë

    “Playboy” në shtëpinë e Kardashianëve për Pashkë

    Pashkët e këtij viti kanë qenë më shumë se të bukura për familjen Kardashian, sidomos për dhëndurët, njëkohësisht burrat e vetëm të dinastisë Kardashian, të cilët kanë qenë

Read Full Article