Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Platforme politike"

PD: Morëm mbështetjen e PPE për platformën elektorale

    PD: Morëm mbështetjen e PPE për platformën elektorale

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, i pranishëm në Luksemburg për 40-vjetorin e PPE-së, me drejtuesit më të lartë të Bashkimit Europian, kryetarë shtetesh dhe qeverish të vendeve anëtare, është

Lexo me Shume