Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Plagosur"

Sulm me bombë në Jerusalem, 20 të plagosur

    Sulm me bombë në Jerusalem, 20 të plagosur

Një sulm me bombë në Jeruzalem ka shkaktuar 12 të vdekur dhe rreth 20 të plagosur. Nga hetimi paraprak, raportohet për një bombë të vendosur në pjesën e pasme të

Lexo me Shume

Aksident i rëndë në Shkodër, plagosen dy 14-vjeçarët

    Aksident i rëndë në Shkodër, plagosen dy 14-vjeçarët

Një aksident i rëndë është shënuar pasditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Postribë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Hot i Ri dhe deri tani nuk dihen qartë rrethanat.

Lexo me Shume

Shpërthim në një stacion autobusi në juglindje të Turqisë, 6 të vrarë dhe 23 të plagosur

    Shpërthim në një stacion autobusi në juglindje të Turqisë, 6 të vrarë dhe 23 të plagosur

Një shpërthim është regjistruar gjatë ditës së sotme në një stacion autobusi në krahinën juglindore të Turqisë, Dijarbakir, një vend me komunitet kurd. Sulmi mësohet të ketë ndodhur në stacion

Lexo me Shume