Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Plagosje"

Atentati i sotëm në Tiranë, dyshime se i plagosuri është mik i Elton Çiços

    Atentati i sotëm në Tiranë, dyshime se i plagosuri është mik i Elton Çiços

Detaje të reja janë zbardhur nga plagosja e shënuar ditën e sotme në Tiranë, në afërsi të Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit. I plagosur mbeti shtetasi Andi Mustafaraj,

Lexo me Shume

Të shtëna me armë zjarri në afërsi të DPP-së, një i plagosur

    Të shtëna me armë zjarri në afërsi të DPP-së, një i plagosur

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në rrugën “Gjergj Fishta” në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme, në afërsi të Drejtorisë

Lexo me Shume

Plagoset me armë zjarri një person në Tiranë, nis hetimi për zbardhjen e ngjarjes

    Plagoset me armë zjarri një person në Tiranë, nis hetimi për zbardhjen e ngjarjes

Nga Anduena Llabani Më datë 18.10.2016 ka shkuar në QSUT shtetasi D. Xh., 21 vjeç, i plagosur me armë zjarri (në dorë dhe në këmbë), i cili ndodhet jashtë rrezikut

Lexo me Shume

Sulm me armë në Durrës, dy të plagosur. Policia: S’kishim dijeni për lirimin e Skonjës

    Sulm me armë në Durrës, dy të plagosur. Policia: S’kishim dijeni për lirimin e Skonjës

Një sulm me armë zjarri është shënuar mbrëmjen e djeshme në Durrës, në afërsi të stadiumit. Si pasojë e të shtënave me armë kanë mbetur të plagosur dy persona, të

Lexo me Shume

Sulm me hanxhar në Bruksel, një grua plagos 3 persona

    Sulm me hanxhar në Bruksel, një grua plagos 3 persona

Policia belge ka qëlluar për vdekje një grua në periferi të Brukselit pas tentativës së saj për të goditur me hanxhar disa persona. Lajmi është konfirmuar dhe nga Prokuroria Publike e

Lexo me Shume

Aksident automobilistik në Burrel, 7 të plagosur

    Aksident automobilistik në Burrel, 7 të plagosur

Një aksident automobilistik është shënuar ditën e sotme në aksin rrugor Bulqizë-Lisë, ku një furgon është përplasur me një automjet. Për pasojë, shtatë persona kanë mbetur të plagosur, njëri prej

Lexo me Shume

Fëmijët vazhdojnë të paguajnë çmimin e konfliktit në Siri. Ja fotoja që po bën xhiron e botës

Fëmijët vazhdojnë të paguajnë çmimin e konfliktit në Siri. Ja fotoja që po bën xhiron e botës

Një fotografi e shpërndarë së fundmi nëpër rrjetet sociale po bën xhiron e botës. Bëhet fjalë për një djalë të vogël, i plagosur si pasojë e një sulmi me bombë

Lexo me Shume

Aksidentohet furgoni me turistë, një fëmijë në gjendje të rëndë

    Aksidentohet furgoni me turistë, një fëmijë në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në hyrje të qytetit të Tepelenës. Nga të dhënat e para, bëhet me dije se në

Lexo me Shume

Sulm terrorist në Turqi, 3 të vrarë dhe shumë të plagosur

  Sulm terrorist në Turqi, 3 të vrarë dhe shumë të plagosur

Një sulm në qytetin Diyarbakır të Turqisë ka shkaktuar 3 viktima dhe dhjetëra të plagosur. Sulmi me autobombë është kryer

Lexo me Shume

Shpërthen bombola e gazit në Ksamil, 3 të plagosura

  Shpërthen bombola e gazit në Ksamil, 3 të plagosura

Një shpërthim është regjistruar ditën e sotme në Ksamil. Burime të policisë bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në

Lexo me Shume

Goditet nga motori i ujit pushuesi belg në Velipojë

  Goditet nga motori i ujit pushuesi belg në Velipojë

Një tjetër incident me mjetet lundruese është shënuar ditën e sotme. Mësohet se një pushues është goditur nga një motor

Lexo me Shume

Plagosje me thikë në tragetin e linjës Ankona-Durrës, pranga kosovarit

  Plagosje me thikë në tragetin e linjës Ankona-Durrës, pranga kosovarit

Një konflikt për motive të dobëta u shënua rreth orës 03:30 të datës 3 gusht, në tragetin e udhëtarëve të

Lexo me Shume

Rrëzohet autobusi në Berat, humb jetën 54-vjeçarja, plagoset bashkëshorti

  Rrëzohet autobusi në Berat, humb jetën 54-vjeçarja, plagoset bashkëshorti

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është shënuar në fshatin Pashalli të Beratit. Mikrobusi me targa AA705FL me

Lexo me Shume

Përplasen dy autobusë në Cërrik, plagosen disa persona

  Përplasen dy autobusë në Cërrik, plagosen disa persona

Një aksident rrugor është shënuar pasditen e djeshme në aksin rrugor Cërrik-Gostimë, në afërsi të fshatit Shtërrmen, ku dy autobusë

Lexo me Shume

Shpërthimi i bombolës së gazit në Vlorë, dy të plagosur. Pranga pronarit

  Shpërthimi i bombolës së gazit në Vlorë, dy të plagosur. Pranga pronarit

Policia e Vlorës ka vënë në pranga pronarin e pikës së furnizimit me gaz në qytetin e Vlorës, një ditë

Lexo me Shume

Turqi. 239 të plagosur dhe 41 viktima, ndër ta 13 të huaj

  Turqi. 239 të plagosur dhe 41 viktima, ndër ta 13 të huaj

Guvernatori i Stambollit ka bërë me dije rritjen e numrit të viktimave dhe të plagosurve shkaktuar nga sulmi i një

Lexo me Shume

Shpërthime dhe të shtëna me armë zjarri në aeroportin “Ataturk” në Turqi, 28 viktima dhe 60 të plagosur

  Shpërthime dhe të shtëna me armë zjarri në aeroportin “Ataturk” në Turqi, 28 viktima dhe 60 të plagosur

Dy shpërthime dhe disa të shtëna me armë zjarri kanë tronditur ditën e sotme aeroportin e Ataturkut në Stamboll. Nga

Lexo me Shume

Aksident në aksin Vlorë-Fier, 1 i vdekur dhe 7 të plagosur

  Aksident në aksin Vlorë-Fier, 1 i vdekur dhe 7 të plagosur

Një person ka mbetur i vdekur dhe shtatë të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti të shënuar në

Lexo me Shume

I plas dinamiti në duar, plagoset rëndë punonjësi i zjarrfikëses

  I plas dinamiti në duar, plagoset rëndë punonjësi i zjarrfikëses

Një punonjës i zjarrfikëses ka mbetur i plagosur rëndë për shkak të plasjes së dinamitit. Ngjarja e rëndë është shënuar

Lexo me Shume

Plagosja e kreut të FRPD në Kavajë, PD: Ngjarje e frymëzuar politikisht, të hetohet

  Plagosja e kreut të FRPD në Kavajë, PD: Ngjarje e frymëzuar politikisht, të hetohet

Përmes një deklarate për mediat, Partia Demokratike ka akuzuar mazhorancën për ngjarjen e shënuar së fundmi në Kavajë, ku mbeti

Lexo me Shume

Atentati në Elbasan, autori i ulur në lokal me armë

  Atentati në Elbasan, autori i ulur në lokal me armë

Detaje të reja janë zbardhur nga atentati i shënuar ditën e djeshme në Elbasan, ku mbetën të plagosur miku i

Lexo me Shume