Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "pishina"

Ndërtohen dy pishina për maqedonasit në Kumanovë, vijon diskriminimi ndaj shqiptarëve

Ndërtohen dy pishina për maqedonasit në Kumanovë, vijon diskriminimi ndaj shqiptarëve

Gazetari shqiptar Rijad Murati në Kumanovë shkruan për përurimin një ditë më parë të dy pishinave me standarde moderne. Ai bën me dije se investimi i komunës në ish-Republikën Jugosllave

Lexo me Shume