Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Pink"

P!nk i vë “zjarrin” Botës së Çudirave

P!nk i vë “zjarrin” Botës së Çudirave

Një muaj pas publikimit të këngës së saj të fundit, “Just Like Fire”, Pink na ka dhuruar edhe  videoklipin, i cili mund të themi se është i mrekullueshëm. Meqenëse kënga

Lexo me Shume