Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "pilot"

Droga në avionin e Divjakës, apeli dënon me 12 vite burg pilotin

    Droga në avionin e Divjakës, apeli  dënon me 12 vite burg pilotin

Gjykata e Apelit ka dënuar me 12 vite burg pilotin Italian Xhorxho Riformato për trafik ndërkombëtar droge. Apeli ka ulur dënimin me 3 vite burg të masës së ndërmarrë më

Lexo me Shume