Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Peza"

Përfundon sot “Peza n’Fest”

Përfundon sot “Peza n’Fest”

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 18 shtatori shënon ditën e fundit të festimeve dhe lojërave në Pezë, të organizuara nga Bashkia e Tiranës. Aktivitetet e Festës

Lexo me Shume