Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Petro Poroshenko"

Jep dorëheqjen kryeministri i Ukrainës

    Jep dorëheqjen kryeministri i Ukrainës

Kryeministri i Ukrainës, Arseniy Yatseniuk, vendosi të dorëhiqet nga posti gjatë një adresimi televiziv. “Kam marrë vendimin që të jap dorëheqje nga posti i kryeministrit të Ukrainës. Të martën, më

Lexo me Shume