Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Petrit Vasili"

Reforma në drejtësi, LSI përkrah PD: Nuk jemi republikë ekspertësh

    Reforma në drejtësi, LSI përkrah PD: Nuk jemi republikë ekspertësh

Në një deklaratë për mediat, kreu i Grupit Parlamentar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, është shprehur se reforma në drejtësi duhet të jetë konsensuale. Sipas tij, ajo nuk

Lexo me Shume

Konsensusi për reformën në drejtësi, Vasili: S’ka rëndësi nga erdhi presioni

    Konsensusi për reformën në drejtësi, Vasili: S’ka rëndësi nga erdhi presioni

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, ka shprehur mbështetjen e tij për konsensusin që është arritur për reformën në drejtësi, i cili siguron jetëgjatësi dhe solidaritet të saj.

Lexo me Shume