Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Peshkopi"

Aksidentohen dy nxënëse në Peshkopi, helikopteri kthehet mbrapsht për shkak të motit të keq

    Aksidentohen dy nxënëse në Peshkopi, helikopteri kthehet mbrapsht për shkak të motit të keq

Një aksident u shënua paraditen e sotme në Peshkopi, ku dy nxënëse u përplasën nga automjeti teksa ndodheshin pëpara shkollës 9-vjeçare “Selim Alliu”. Për pasojë, njëra prej tyre është transportuar

Lexo me Shume