Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "peshë"

Oprah Winfrey tregon sekretin e humbjes së peshës

    Oprah Winfrey tregon sekretin e humbjes së peshës

Përgjatë gjithë kohës që Oprah Winfrey ka qëndruar në ekran, ajo ka treguar për të gjithë shikuesit e saj ndryshimet e mëdha që ka pësuar në peshë dhe luftën që

Lexo me Shume

8 mënyra se si të humbni kilogramët e padëshiruar para verës

    8 mënyra se si të humbni kilogramët e padëshiruar para verës

Vera është shumë afër dhe ju nuk ndiheni mirë me trupin tuaj? Ju duhet një zgjidhje për të hequr disa kilogramë?  Nuk është edhe aq e komplikuar sa mund ta

Lexo me Shume