Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Perzgjedhja"

9 rregulla për veshjen në këtë valë të nxehti

9 rregulla për veshjen në këtë valë të nxehti

Kur temperaturat vetëm rriten, ajo që duhet të bëni është të përzgjidhni me kujdes veshjen tuaj, edhe në fundjavë. Ju rendisim nëntë rregulla që duhet të kini parasysh për t’u

Lexo me Shume

“Miss Amerika” shpall më të bukurën e saj

    “Miss Amerika” shpall më të bukurën e saj

Deshauna Barber, përfaqësuesja e Kolumbisë, është shpallur fituesja e “Miss USA 2016”. Konkursi vjetor, ku merrnin pjesë 52 vajza, u zhvillua gjatë së dielës në Las Vegas. Fituesja e 65-të

Lexo me Shume