Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "pervoje"

(FOTO) Nëna fotografon vetë gjithë procesin e lindjes

    (FOTO) Nëna fotografon vetë gjithë procesin e lindjes

Lisa Robinson Ward, një fotografe profesioniste, e ka marrë seriozisht profesionin e saj. Me një përkushtim të pabesueshëm, ajo ka memorizuar përmes fotove lindjen e vajzës së saj. Fotografja nga

Lexo me Shume