Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "pervjetor"

“Policit të Portokallisë” i vjen një mesazh i veçantë

“Policit të Portokallisë” i vjen një mesazh  i veçantë

Sot është një ditë e veçantë për aktorin e Portokallisë, Florian Binaj. Artisti multidimensional  feston sot vitin e dymbëdhjetë të njohjes me shoqen e tij të jetës, Sadina Binaj. Ajo

Lexo me Shume