Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "personazhe"

Dhjetë teori interesante për personazhet e Disney-t, që ju nuk i keni ditur

Dhjetë teori interesante për personazhet e Disney-t, që ju nuk i keni ditur

Personazhet e Disney-t janë karaktere të larmishme, të cilët kanë historitë e tyre të pabesueshme plot magji dhe aventura. Sipas “Bright Side”, mjaft prej këtyre personazheve janë të lidhur pazgjidhshmërisht

Lexo me Shume

Disa nga fotot më të bukura të personazheve të famshme në Instagram për këtë vit

Disa nga fotot më të bukura të personazheve të famshme në Instagram për këtë vit

  Nëse ka diçka që e adhurojmë te rrjetet sociale është mundësia për të parë foto të publikuara nga personazhe të famshme, që ia vlejnë të shihen jo vetëm një

Lexo me Shume

Dhurata e çuditshme që 81-vjeçari i ka bërë bashkëshortes së tij

    Dhurata e çuditshme që 81-vjeçari i ka bërë bashkëshortes së tij

Nëse keni menduar se çdo gjë është me kohë apo se i ka ikur koha një dëshire të mbetur pezull, e keni gabim. Një çift i moshuar në Kinë nuk

Lexo me Shume

Personazhe të famshëm që kanë lindur fëmijë pas të 40-ve

Personazhe të famshëm që kanë lindur fëmijë pas të 40-ve

Këtë javë u konfirmua se Janet Jackson është shtatzënë dhe është në pritje të një vajze, vetëm dy javë para ditëlindjes së saj të 50-të.  Jackson nuk është e vetmja

Lexo me Shume