Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "pershendetje"

Obama përshëndet aktoren e njohur në “darkën e fundit”

Obama përshëndet aktoren e njohur në “darkën e fundit”

Në darkën e tij të fundit për korrespondentët në Shtëpinë e Bardhë, Obama ka gjetur çështjen që ka bashkuar mbështetësit e tij dhe ata që e kritikojnë: Helen Mirren! “Helen

Lexo me Shume