Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "perplasje"

Kamëz, kamioni përplas për vdekje 70-vjeçaren

    Kamëz, kamioni përplas për vdekje 70-vjeçaren

Një e moshuar ka gjetur vdekjen pas përplasjes nga një kamion. Ngjarja e rëndë është shënuar paraditen e sotme në Kamëz, në afërsi të Institutit Bujqësor. Nga të dhënat paraprake

Lexo me Shume

Aksident në Itali, humb jetën 17-vjeçari shqiptar

    Aksident në Itali, humb jetën 17-vjeçari shqiptar

Një 17-vjeçar shqiptar ka humbur jetën, pasi nuk u mbijetoi dot plagëve të marra si pasojë e një aksidenti të ndodhur në San Martino një ditë më parë. Viktima është

Lexo me Shume

Aksident automobilistik në Burrel, 7 të plagosur

    Aksident automobilistik në Burrel, 7 të plagosur

Një aksident automobilistik është shënuar ditën e sotme në aksin rrugor Bulqizë-Lisë, ku një furgon është përplasur me një automjet. Për pasojë, shtatë persona kanë mbetur të plagosur, njëri prej

Lexo me Shume

Aksident në Gjirokastër-Kakavijë, vdesin një grua dhe dy vajza, 7 të plagosur

    Aksident në Gjirokastër-Kakavijë, vdesin një grua dhe dy vajza, 7 të plagosur

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavijë. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në afërsi të fshatit Mashkullor dhe si pasojë kanë humbur jetën

Lexo me Shume

Aksident i rëndë në Itali, shqiptari përplas për vdekje një grua dhe fëmijën 10 vjeç

    Aksident i rëndë në Itali, shqiptari përplas për vdekje një grua dhe fëmijën 10 vjeç

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e dy personave është shënuar mbrëmjen e djeshme në Brescia të Italisë. Mësohet se një i ri shqiptar 21 vjeç, nën ndikimin e

Lexo me Shume

Përplasen dy autobusë në Cërrik, plagosen disa persona

    Përplasen dy autobusë në Cërrik, plagosen disa persona

Një aksident rrugor është shënuar pasditen e djeshme në aksin rrugor Cërrik-Gostimë, në afërsi të fshatit Shtërrmen, ku dy autobusë janë përplasur me njëri-tjetrin. Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor

Lexo me Shume

Publikohet video kur makina përplas 4-vjeçarin në Kumanovë (Pamje të rënda)

    Publikohet video kur makina përplas 4-vjeçarin në Kumanovë (Pamje të rënda)

Pamjet se si ka humbur jetën 4-vjeçari Almir Aliu janë bërë tashmë publike. Në videon e publikuar shihet se si familja Aliu përplaset nga automjeti, ku 4-vjeçari që mbeti i

Lexo me Shume

Po kalonte rrugën, makina përplas për vdekje këmbësorin në Korçë

    Po kalonte rrugën, makina përplas për vdekje këmbësorin në Korçë

Një aksident me pasojë vdekjen e një shtetasi ka ndodhur paraditen e sotme në Korçë. Aksidenti është shënuar në aksin rrugor Korçë-Dishnicë, ku një automjet tip “Mercedes Benz Sprinter” me

Lexo me Shume

Aksident në aksin Vlorë-Fier, 1 i vdekur dhe 7 të plagosur

  Aksident në aksin Vlorë-Fier, 1 i vdekur dhe 7 të plagosur

Një person ka mbetur i vdekur dhe shtatë të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti të shënuar në

Lexo me Shume

Rama – PD-së: Tufë e vogël. Ndërpritet seanca

  Rama – PD-së: Tufë e vogël. Ndërpritet seanca

Kuvendi ka ndërprerë për rreth një orë punimet për shkak të përplasjeve mes mazhorancës dhe opozitës. Gjatë fjalës së tij

Lexo me Shume

“Çamëria” bllokon rrugën gjatë vizitës së ministrit grek, përplaset me policinë

  “Çamëria” bllokon rrugën gjatë vizitës së ministrit grek, përplaset me policinë

Me rastin e vizitës së Ministrit të Jashtëm grek Nikos Kotzias, shoqata “Çamëria” është mbledhur përpara Ministrisë së Jashtme ku

Lexo me Shume

Shkaktoi aksidentin me 5 të plagosur, arrestohet shoferi i dehur në Durrës

  Shkaktoi aksidentin me 5 të plagosur, arrestohet shoferi i dehur në Durrës

Dy automjete janë përplasur mesditën e sotme në qytetin e Durrësit, e për pasojë kanë mbetur të plagosur pesë persona.

Lexo me Shume

Aksident i rëndë në Rinas, rrëzohet pa ndjenja drejtuesi i mjetit

  Aksident i rëndë në Rinas, rrëzohet pa ndjenja drejtuesi i mjetit

Një aksident i rëndë është shënuar mesditën e sotme në rrugën e Rinasit, ku dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin.

Lexo me Shume

Aksidentohen dy nxënëse në Peshkopi, helikopteri kthehet mbrapsht për shkak të motit të keq

  Aksidentohen dy nxënëse në Peshkopi, helikopteri kthehet mbrapsht për shkak të motit të keq

Një aksident u shënua paraditen e sotme në Peshkopi, ku dy nxënëse u përplasën nga automjeti teksa ndodheshin pëpara shkollës

Lexo me Shume

Pukë, përplaset furgoni me nxënës, 4 të plagosur

  Pukë, përplaset furgoni me nxënës, 4 të plagosur

Katër nxënës kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur ditën e sotme në aksin Pukë-Qelëz. Mësohet

Lexo me Shume

Aksident në Velipojë, përplaset për vdekje 10-vjeçarja

  Aksident në Velipojë, përplaset për vdekje 10-vjeçarja

Një aksident me pasojë vdekjen e një fëmije 10 vjeç është shënuar mëngjesin e sotëm në Velipojë. Bëhet e ditur

Lexo me Shume

Tiranë, kamioni përplas për vdekje një këmbësor

  Tiranë, kamioni përplas për vdekje një këmbësor

Një aksident i rëndë është shënuar mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si “Tirana

Lexo me Shume

Aksident në autostradën Prishtinë – Fushë Kosovë, 10 të plagosur

  Aksident në autostradën Prishtinë – Fushë Kosovë, 10 të plagosur

Një aksident masiv është shënuar në autostradën Prishtinë – Fushë Kosovë, ku kanë mbetur të plagosur 10 persona, si pasojë

Lexo me Shume

Aksident tek Uji i Ftohtë, vdes pasagjeri, i plagosur rëndë shoferi

  Aksident tek Uji i Ftohtë, vdes pasagjeri, i plagosur rëndë shoferi

Një aksident i rëndë rrugor është shënuar gjatë ditës së sotme në afërsi të zonës së Ujit të Ftohtë në

Lexo me Shume

Përplasen dy makina në aksin Lezhë-Tiranë, s’ka të lënduar

  Përplasen dy makina në aksin Lezhë-Tiranë, s’ka të lënduar

Një aksident është shënuar mesditën e sotme në aksin rrugor Lezhë-Tiranë. TCH bën me dije se dy automjete, njëri tip

Lexo me Shume

Vazhdojnë protestat te liqeni. Rama- Basha, “luftë” në rrjete sociale

  Vazhdojnë protestat te liqeni. Rama- Basha, “luftë” në rrjete sociale

Protesta të ashpra po zhvillohen aktualisht në zonën e liqenit në Tiranë. Qindra protestues janë mbledhur sërish dhe kanë tentuar

Lexo me Shume