Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "permiresim"

Michael Schumacher hedh hapat e parë?

    Michael Schumacher hedh hapat e parë?

Tifozët e legjendës së Formula 1, Michael Schumacher, janë ende të paqartë lidhur me gjendjen e tij shëndetësore. Nga raportimet e deritanishme pretendohet se Schumacher mundet të ecë, pas shumë

Lexo me Shume