Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Perkushtim"

Kim Kardashian-një nënë e keqe, injoron të bijën

    Kim Kardashian-një nënë e keqe, injoron të bijën

Një pakujdesi e Kim Kardashian ka tërhequr vëmendjen e paparacëve. Ajo sapo kishte nxjerrë të voglën North West nga një dyqan lojërash, kur media “iu vërsul” duke i tërhequr vëmendjen.

Lexo me Shume