Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "perime"

8 mënyra se si të humbni kilogramët e padëshiruar para verës

    8 mënyra se si të humbni kilogramët e padëshiruar para verës

Vera është shumë afër dhe ju nuk ndiheni mirë me trupin tuaj? Ju duhet një zgjidhje për të hequr disa kilogramë?  Nuk është edhe aq e komplikuar sa mund ta

Lexo me Shume

12 frutat më të ndotura

    12 frutat më të ndotura

Luleshtrydhe ◄ Back Next ► Picture 1 of 12   Nëse mendoni se manaferra është fruta më e pistë në treg, atëherë padyshim që jeni gabim. “Environmental Working Group”, një

Lexo me Shume

Kujtoni se po hani ushqime bio? Gaboheni! Janë të gjitha të modifikuara gjenetikisht!

    Kujtoni se po hani ushqime bio? Gaboheni! Janë të gjitha të modifikuara gjenetikisht!

1. Selektimi (jo)natural ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Mendoni për karrotat, misrin apo bostanin, të gjitha këto ushqime që ju mund ti konsumoni me shumë dëshirë sepse

Lexo me Shume

Çfarë duhet të hani në qoftë se ndiheni të lodhur

    Çfarë duhet të hani në qoftë se ndiheni të lodhur

Ndiheni vazhdimisht të lodhur dhe nuk dini se si të veproni rreth këtij fakti? Ndoshta jeni duke mbajtur dietë, por hidhini një sy listës së mëposhtme dhe integrojini këto ushqime

Lexo me Shume