Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "pergjime"

Skandali i përgjimeve, nis në Prishtinë protesta për “Pronto 2”

    Skandali i përgjimeve, nis në Prishtinë protesta për “Pronto 2”

Pasditen e sotme, shoqëria civile në Kosovë, është mbledhur në sheshin “Zahir Pajaziti” të Prishtinës për të protestuar ndaj aferës “Pronto 2”. Kjo protestë mbështetet edhe nga Lëvizja Vetëvendosje, –

Lexo me Shume