Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "pergjegjesi"

Vdekja e 17-vjeçarit në Sharrë, PD akuzon Veliaj

    Vdekja e 17-vjeçarit në Sharrë, PD akuzon Veliaj

Partia Demokratike bën përgjegjës kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj, për ngjarjen e pak ditëve më parë në landfillin e Sharrës, ku u gjet kufoma e 17-vjeçarit Ardit Gjoklaj. Këshilltari i

Lexo me Shume

Andrea Memollari: Gishtin e mesit ia çojmë shtetit

    Andrea Memollari: Gishtin e mesit ia çojmë shtetit

20-vjeçarit Andrea Memollari, i cili u vu në prangat e policisë si autor i aksidentit të rëndë shënuar një ditë më parë në Tiranë, i pëlqente të ishte “djali i

Lexo me Shume

TIA për grabitjen në Rinas: S’është përgjegjësi e jona

    TIA për grabitjen në Rinas: S’është përgjegjësi e jona

“Tirana Internacional Aeroport” bën përgjegjëse policinë për grabitjen e ndodhur pak ditë më parë më 30 qershor. Drejtoresha e TIA-s, Arlinda Çausholli, tha se në rast se “qëllimi është fajësimi,

Lexo me Shume

Të famshëm që nuk i duan fëmijët

Të famshëm që nuk i duan fëmijët

  Të jesh prind disa e konsiderojnë një fat, por ka edhe të tjerë që nuk duan të jenë prindër  duke e konsideruar përgjegjësi. Jo të gjithë marrin merita për

Lexo me Shume