Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Perfshirje"

Skandali i Panamasë, i përfshirë edhe klubi i Interit

    Skandali i Panamasë, i përfshirë edhe klubi i Interit

Në skandalin e korrupsionit të “Panama Papers” zbulohet se është përfshirë edhe ekipi i Interit. Mediat italiane, ndër to e përditshmja “Corriere della Sera”, shkruajnë se mes të përfshirëve në

Lexo me Shume

Skandali i Panamasë, ja emri i shqiptarit të përfshirë

    Skandali i Panamasë, ja emri i shqiptarit të përfshirë

Në skandalin e korrupsionit në Panama përmendet edhe emri i një shtetasi shqiptar, Assaf Halkin. Mediat izraelite shprehen se emri i një avokati të njohur izraelit, Dov Weisglass, i cili

Lexo me Shume