Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Perfitim"

7 arsye pse duhet të bëni më shumë seks

    7 arsye pse duhet të bëni më shumë seks

Gjithkush prej jush e di që të hani çokollatë dhe të pini verë teksa kryeni marrëdhënëie seksuale, iu bën mirë për shëndetin. Këto tre gjëra mund të sjellin përfitime të

Lexo me Shume

Programet për nxitjen e punësimit, 8 prilli – afati i fundit për aplikimet

    Programet për nxitjen e punësimit, 8 prilli – afati i fundit për aplikimet

Bizneset dhe individët që duan të përfitojnë nga rogrami për Nxitjen e Punësimit kanë afat deri më 8 prill për të aplikuar. Burime zyrtare të Shërbimit Kombëtar të Punësimit bëjnë

Lexo me Shume