Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Perfect Illusion"

(Video) Lady Gaga “çmendet” në videon e re

    (Video) Lady Gaga “çmendet” në videon e re

Pak ditë pasi publikoi këngën e saj më të re, “Perfect Illusion”, Lady Gaga ka publikuar edhe videon e kësaj kënge premierë në serialin “Scream Queens” të Fox News. Në

Lexo me Shume