Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "perfaqesim"

Rrahmani lë Kombëtaren Shqiptare për Kosovën

    Rrahmani lë Kombëtaren Shqiptare për Kosovën

Pas largimit të Ramës, Mehës, Shalës dhe Rashicës, një tjetër lojtar i Kombëtares Shqiptare është shkëputur prej saj. Mbrojtësi Amir Rrahmani ka bërë me dije vendimin e tij përmes një

Lexo me Shume