Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "perdhunimi"

Ekspertiza mjeko-ligjore: 12-vjeçarja është përdhunuar edhe nga burra të tjerë veç njerkut

    Ekspertiza mjeko-ligjore: 12-vjeçarja është përdhunuar edhe nga burra të tjerë veç njerkut

Detaje të reja janë zbardhur lidhur me përdhunimin e 12-vjeçares, e cila është përdhunuar nga njerku për një periudhë 6-vjeçare. Ekspertiza mjeko-ligjore bën me dije se e mitura është përdhunuar

Lexo me Shume