Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "People"

Ben Affleck dhe Jennifer Garner kapen mat! Sërish bashkë?

    Ben Affleck dhe Jennifer Garner kapen mat! Sërish bashkë?

Pavarësisht se aktorët Ben Affleck dhe Jennifer Garner mund të jenë duke kaluar pak kohë bashkë në qytetin e Parisit, kjo jo domosdoshmërisht do të thotë se do të rikthehen

Lexo me Shume

“People”: Jennifer Aniston, femra më e bukur

    “People”: Jennifer Aniston, femra më e bukur

Jennifer Aniston, sërish femra më e bukur në botë! Aktorja e personazhit Rachel në serialin “Friends” dhe e shumë filmave të tjerë të njohur është “kurorëzuar” si më e bukura

Lexo me Shume