Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "penis"

Ç’ndodh kur “thyhet” penisi i një mashkulli?

    Ç’ndodh kur “thyhet” penisi i një mashkulli?

Videoja e Dennis Rodman po bën xhiron e rrjetit pasi aty ai shpjegon se si theu penisin tre herë. “Herën e parë ndodhi në varkë. I kërkova të dashurës sime

Lexo me Shume

Përse meshkujt zgjohen me penisin e ngrehur?

    Përse meshkujt zgjohen me penisin e ngrehur?

Të ka rastisur të zgjohesh pranë një mashkulli, “lodra” e të cilit është zgjuar shumë më herët dhe ke pyetur veten: Pse vallë? Disa studiues thonë se një mashkull nën

Lexo me Shume

12 nofkat me të cilat do të donit të thërrisnit penisin

    12 nofkat me të cilat do të donit të thërrisnit penisin

Gjatë gjithë jetës kemi dëgjuar pseudonime të ndryshme e të shumëllojshme që meshkujt (edhe femrat) u kanë vënë penisëve. Pse? Sepse gjimnazi bën punën e vet.. Fjalë të tilla, si

Lexo me Shume

Djali i Will Smith: “Për 18-vjetor do pres penisin”

    Djali i Will Smith: “Për 18-vjetor do pres penisin”

Djali i aktorit të famshëm Will Smith, Jaden, ka vendosur t’i bëjë vetes një dhuratë të pazakontë për ditëlindjen e tij të 18-të. Në një status në rrjetin social Twitter,

Lexo me Shume