Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Penduari"

Përfundon gjyqi, Julian Sinanaj në pritje të dënimit

    Përfundon gjyqi, Julian Sinanaj në pritje të dënimit

Krimet e Rënda kanë përfunduar gjykimin për “bandën e tritolit” në Vlorë pas 55 seancave të zhvilluara. Ky vendim u mor në seancën e kësaj të enjteje dhe pritet që

Lexo me Shume